Чомусь багато жителів нашої країни бояться купувати квартиру в новобудові. Навколо такої угоди ходить безліч міфів. Насправді ж придбання квартир в нових будинках має безліч переваг, на відміну від вторинного житла. Кращі новобудови Львів Личаківський район представлена на сайті https://vdoma.online/residential-complexes/1/lychakiv. Тут ви зможете знайти житловий комплекс, який повністю відповідатиме вашим запитам. Всі новобудови знаходяться в хорошому районі і повністю оточені необхідною інфраструктурою. Іншими словами, вам не доведеться бігати в магазин на інший кінець міста. Школи, дитячі садки і парки — все це знаходиться під рукою.

Переваги новобудов

Купівля квартири-це дуже важливий процес. Перед тим, як зважитися на покупку первинного житла, варто гарненько познайомитися з позитивними і негативними сторонами цього питання. В іншому випадку ви можете залишитися незадоволеними своєю покупкою. Якщо порівнювати Вторинне і первинне житло, то у останнього безліч переваг:

  • купівля квартири-це дуже важливий процес. Перед тим, як зважитися на покупку первинного житла, варто гарненько познайомитися з позитивними і негативними сторонами цього питання. В іншому випадку ви можете залишитися незадоволеними своєю покупкою. Якщо порівнювати Вторинне і первинне житло, то у останнього безліч переваг:
  • новобудови завжди коштують менше, ніж вторинної житло, але при цьому умови проживання в новобудові набагато краще;
  • банк найчастіше схвалює кредит або іпотеку саме на новобудову, а не на Вторинне житло;
  • квартира в новобудові завжди чиста і не має неприємного минулого, яке могло б нашкодит;
  • найчастіше покупцеві новобудови надається можливість вибрати планування квартири із запропонованих, а ось у вторинці вони всі однакові;
  • новобудова — це чисті сходи, просторі ліфти, без перебоїв функціонуючі комунікації, зручні під’їзди і пандуси, підземні паркінги;
  • тут нова проводка, сантехніка та ремонт. Вам не доведеться витрачати цілу купу грошей для заміни;
  • у новобудовах хороша Протипожежний захист, сигналізація, а багато будинків оснащені відеоспостере

Перераховувати переваги новобудов можна нескінченно, а ось що щодо мінусів? Головними мінусами покупки новобудови є:

  • тривала здача. Цього можна уникнути, якщо звернутися за покупкою в хорошу компанію, таку як Вдома. Перейшовши на офіційний сайт, Ви зможете знайти вже готову до здачі новобудову і вам не доведеться чекати закінчення її будівництва.
  • якщо ви купили квартиру на початковому етапі будівництва, то ризикуєте залишитися ні з чим. Знову ж таки, в цьому випадку важливо вибирати забудовника. Обов’язково подивіться відгуки про нього в Інтернеті і познайомтеся з прикладами будинків.

Це головні недоліки, які вирішуються. Вибравши надійного забудовника, Ви отримуєте тільки плюси без цих страшних і жахливих мінусів. Купівля новобудови доставить вам неймовірну радість від придбання. Ваша ідеальна квартира вже чекає вас на сайті Вдома, переходьте і вибирайте.